Kaymakamlıktan sabah namazı talimatı

İstanbul Fatih Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ilçedeki tüm okullara gönderilmek üzere “Sabah namazı programı” başlıklı yazı gönderdi.

Kaymakamlıktan sabah namazı talimatı

İstanbul Fatih Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ilçedeki tüm resmi ve özel okullara gönderilmek üzere “Sabah namazı programı” başlıklı bir yazı gönderdi.

 

İstanbul Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri ve Fatih İlçe Öğrenci Meclisi Başkanı M.F.T, Fatih Kaymakamlığından ilçedeki tüm öğrencilerle birlikte Cuma günü sabah namazı kılmayı talep etti. Kaymakamlık da bu talebi onaylayarak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, ilçedeki tüm resmi ve özel okullara gönderilmek üzere çağrı metni gönderdi. İlçe Milli Eğitim M’üdürlüğü tarafından gönderilen çağrı metninde, tüm öğrenciler Cuma günü Pertevniyal Valide Sultan Cami'inde kılınacak sabah namazına davet edildi.

 

Fatih Kaymakamlığı tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne gönderilen yazıda şu ifadeler yer aldı:

 

“İstanbul Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi ve Fatih İlçe Öğrenci Meclis Başkanı M.F.T 15.12.2017 Cuma günü Pertevniyal Valide Sultan Caminde Fatih ilçesinde eğitim öğretim gören tüm öğrencilerle beraber sabah namazı programı yapmak istemekte ve programın Müdürlüğümüze bağlı tüm okullara duyurulması talep etmektedir. Talepleri Müdürlüğümüzce uygun görülmektedir.”

 

 

Tarih:
Diğer Haberler