TaLeBe'lerin De Katıldığı 'Şehit Gaffar Okkan Hentbol Turnuvası' Tamamlandı

TaLeBe'lerin de katıldığı, hain terör saldırısında yitirdiğimiz Şehit Emniyet Müdürü Gaffar Okkan'a ithaf edilen hentbol turnuvası tamamlandı.

TaLeBe'lerin De Katıldığı 'Şehit Gaffar Okkan Hentbol Turnuvası' Tamamlandı

Geçtiğimiz hafta andığımız, 18 yıl önce hain terör saldırısında şehit düşen Diyarbakır Emniyet Müdür Gaffar Okkan'a ithaf edilen düzenlenen hentbol turnuvası tamamlandı.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Hentbol Federasyonu’nun birlikte düzenlediği Şehit Ali Gaffar Okkan Hentbol Turnuvası'na, Eskişehir, Ankara ve Hatay kentlerinden 200 sporcu katıldı.

Turnuvada, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Hatay Altınözü Kaymakamlığı ve Belediye Spor, Ankara TED Koleji ve Ankara Gazi Koleji yer aldı.

TALEBE'LER DE TURNUVAYA KATILDI!

Dostça rekabetin hakim olduğu turnuvada TLB Hatay'dan Talip Uçar arkadaşımız da oyuncular arasındaydı. Turnuva boyunca Gaffar Okkan'ın 1986-1992 yıllarında Eskişehir´de görev yaptığı süreçte Polisgücü Hentbol takımının kurulmasında oynadığı başrol, hentbola verdiği önem ve spor sevgisi de vurguladı. Gaffar Okkan'ın anısına yapılan turnuva, 25 Ocak Cuma günü son buldu.

 

 

1/4
2/4
3/4
4/4

Türkiye Liseliler Birliği olarak turnuvada yer alan tüm takım ve sporcuları tebrik ederiz.

"Sporda başarılı olmak için bütün milletçe sporun niteliği ve değeri anlaşılmış olmak ve ona kalpten sevgiyle bağlanmak ve onu vatani görev saymak gerekir."

-Mustafa Kemal ATATÜRK

 

talebe.org

Tarih:
Diğer Haberler