TLB Antalya'da Yeni Yönetim Görevlere Hazır

TLB Antalya İl Örgütümüz, TGB Antalya bürosunda yaptıkları toplantı ile yeni dönemde Antalya'ya önderlik edecek yönetim kurulunu belirledi.

TLB Antalya'da Yeni Yönetim Görevlere Hazır

TLB Antalya İl Örgütümüz, 29 Ekim'de Ankara'da gerçekleşen ''Türkiye'ye Sahip Çık'' yürüyüşünün ardından geçmiş dönem değerlendirmesi ve gelecek planlaması yapmak için TGB Antalya bürosunda bir araya geldi.

Geçmiş dönemin değerlendirildiği toplantıda yeni görevlendirmeler de yapıldı. TLB Antalya İl Başkanlığına Erdem Ardıcı, İl Sekreterliğine Umutcan Hancı, İl Yönetimine Ayhan Alper ve Anastasia Gandalipova, AFK Bürosu Başkanlığına Onur Üzellik ve Büro Üyeliğine Kürşat Demirci, Murat Geçmez, Tanem Enmutlu, Dergi ve Yayın Sorumluluğuna ise Efe Çakar görevlendirildi.

Liselerde Temsilcilikler

Erünal Sosyal Bilimler Anadolu Lisesi temsilciliğine Bedriye Kartal, Muhittin Böcek Anadolu Lisesi temsilciliğine Tanem Enmutlu seçilirken yeni görevlerin ardından 10 Kasım için planlama gerçekleştiren liseliler çalışmalara koyuldu.

Liseler bizimle aydınlanacak şiarıyla görevlere atılan yeni yönetim, Antalya'nın tüm Atatürkçü, vatansever liselilerini TLB çatısı altında birleştirmek için çalışmalarını sürdürecek.

Tarih:
Diğer Haberler