TLB Genel Merkezi'nden Açıklama!

TLB Genel Merkezi'nden dün Trabzon'da şehit düşen Eren Bülbül hakkında açıklama.

TLB Genel Merkezi'nden Açıklama!

Dün Trabzon’da bölücü terör örgütü PKK tarafından gerçekleştirilen saldırıda hayatını kaybeden Eren Bülbül kardeşimizi kaybetmiş bulunmaktayız. Hepimizin başı sağolsun. Türk gençliği korkmadan teröristlere karşı duran Eren’i unutmayacak. Ülkemizin kuruluşundan bu yana Türk gençliğinin vatan müdafaasındanki yeri asla değişmemiştir, değişmeyecektir. Eren bunun en yakın örneğidir.


Kurtuluş Savaşı’nda okul sıralarından cepheye koşturan 15’liler gibi bugün de Türk gençliği söz konusu vatan müdafaası olduğunda gözünü budaktan sakınmayacaktır. Ülkemizi dört bir yandan hedef alan emperyalizmin besleyip büyüttüğü terör örgütleriyle mücadele konusunda devletin ve milletin birliği biricik dayanağımızdır. Bu sebeple söz konusu mücadelede gençlik her daim mehmetçiğimizin ve polisimizin yanındadır.

İlan ediyoruz ki; okulumuzda, mahallemizde, ülkemizin her karış toprağında vatanseverlik bayrağını hiçbir zaman yere indirmeyeceğiz. Aynı Eren arkadaşımızın kanının son damlasına kadar yaptığı gibi. ABD emperyalizminin siyasi bağlılıklarını açıkça bildiğimiz hatta kendilerinin de bunu açıkca dile getirdiği tüm kuvvetlerle kavgamız vardır. Millet olarak emperyalizmi yenene kadar da sona ermeyecektir.


Son olarak, devlet ve millet olarak emperyalizme ve onun aletleri olan terör örgütleriyle mücadelede milletimizin birlik olması için mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz . Milli devletimizin hedef alındığı bu süreçte vatan için savaşmayı küçük düşürenleri de tarihin tozlu sayfalarında yok olmaya terk edeceğiz!

Tarih:
Diğer Haberler