TLB'nin 7. Yaşında Binlerce Mavi Vatan Gönüllüsü

Vatansever liselilerin teşkilatı TLB, 7. yaşında! 19 Ekim 2013’te kurulan TLB, 7. yaşını Mavi Vatan gönüllüleri yaparak kutladı.

TLB'nin 7. Yaşında Binlerce Mavi Vatan Gönüllüsü

Türkiye’nin dört bir yanında Mavi Vatan Kampanyası yürüten liseliler, bir haftada bini aşkın Mavi Vatan gönüllüsü yaptılar.

İstanbul, Ankara, Konya, Denizli başta olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasında gerçekleşen 7. buluşmalarında TLB'nin kuruluşu, tarihi, eylemleri ve yeni hedefleri konuşuldu, TLB'den mezun olan TGB yöneticileri anılarını ve tecrübelerini aktardılar. Geçmiş dönemi anlatan mini belgesellerin de izlendiği buluşmalarda kitap ödüllü bilgi yarışmaları düzenlendi, şiirler okundu, türküler söylendi.

“Mavi Vatan bilincini bütün Türkiye’ye yayacağız!” sloganıyla başlanılan kampanyanın da değerlendirildiği buluşmalarda binlerce 'Liseli Mavi Vatan Gönüllüsü' yapma hedefleri kondu, liselere Mavi Vatan Haritası asılacağı çalışmalar planlandı.

Atatürkçü, vatansever liselilerin teşkilatı Türkiye Liseliler Birliği, bütün liselileri bu birliğe katılmaya, Mavi Vatan Gençliğini büyütmeye ve Tam Bağımsız Türkiye mücadelesini yükseltmeye davet ediyorlar.

Bilgi için iletişim: 0539 923 7049

İstanbul
İstanbul
İstanbul
İstanbul
Ankara
Ankara
Ankara
Ankara
Konya
Konya
Konya
Konya
Denizli
Denizli
Eskişehir
Eskişehir
Tarih:
Diğer Haberler