NETFLIX'TEN SAPIKLIK ve LGBT "EĞİTİMİ"!

'Sex Education' dizisinin yeni sezonundaki sapıklık ve LGBT dayatması, görmezden gelinemeyecek boyutlardadır. Bu çürümeyi ve sapıklığı reddediyoruz!

NETFLIX'TEN SAPIKLIK ve LGBT "EĞİTİMİ"!

ABD'de bir lisede geçen dizideki gençlerin tek derdi "sex". Sevgisiz, aşksız, saygısız, ahlaksız, günübirlik hatta günde birkaç kişi ve farklı cinsiyetlerle, 'gerçekten iğrenç bir hayat'. Bu kullan-at ilişkiler, ABD gençliğinin doğasına bile aykırı.

Dizinin ilk 3 dakikasındaki 10 "sex" sahnesinden 5'i eşcinsel. Lisedeki eşcinsel çiftlerin sayısı her geçen bölüm artıyor. Bazı "kararsız" gençler, iki cinsiyetle de ilişkiye giriyor. Eşcinsellik dayatması yine karşımızda.

"18+, cinsellik, madde kullanımı" uyarılarıyla başlayan bir dizi, nasıl oluyor da "liseli dizisi" olabiliyor? Üstelik bu "liseli dizisinde" bütün karakterler eşcinselliğin ve aşırılığın bir parçası. Liseli karakterlerin rol model olduğu bu dizide uyuşturucu da başrolde. Oğlunun arkadaşıyla uyuşturucu içen ve oğluna uyuşturucu tüketim tavsiyeleri veren bir "anne"... Üstelik bu "anne" dizide kötü karakter değil, "en sevilen" karakterlerden... Ahlaksızlık bu değilse ne?

Bu lisenin, teneffüslerinde kantin sırası yok, "sex sırası" var. Bahçesinde oyun oynayan gençler yok, uluorta "sex" yapan gençler var.
Yiyeceğini paylaşan gençler yok, birbirinin bedenlerini kullanan gençler var.

Bunları yazarken dahi midemiz bulanıyor. Sapıklık bu değilse ne?

Ailelere, gençlere ve tüm topluma sesleniyoruz:
Bu çürümeyi, sapıklığı ve yabancılaşmayı reddediyoruz!

Torbacıları, teşhircileri, sapıkları, tacizcileri uzaklarda aramayın. Netflix'le sapıklık, her evde, cepte ve hatta okullarda...

Bu sapıklığa karşı RTÜK'ü göreve çağırıyoruz.

Tarih:
Diğer Haberler